3 Жовтня
559
0
Поскаржитися на відео

18-20 вересня 2016 року в м. Луцьк відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 року народження. Слід відзначити дуже вдалий виступ Постоногової Анни, яка посіла третє місце в змаганнях з потрійного стрибку, з результатом 10.82см і стала бронзовою призеркою чемпіоната України з л/а. Всі наші спортсмени показали високі результати та дали залікові очки збірній Чернігівської області. В змаганнях приймали участь більше 600 спортсменів із усієї України. Прилуцьку ДЮСШ представляли: Чернікова Аліна, яка стала фіналісткою в потрійному стрибку та посіла восьме місце, Брухно Тетяна стала дев'ятою на 400м з/б, Драчук Яна посіла 13 місце серед 87 учасників з бігу на 200м, з дуже високим результатом. Та Чепінога Дмитро зайняв 5 місце в потрійному стрибку.  Дирекція Прилуцької ДЮСШ вітає дітей та тренерський склад: Мачульного Е.В., Бобровську О.А., Ракетського А.І. з вдалим виступом на першості України. Так тримати і надалі. Ви кращі.