11 Вересня, 16:22
У районі відзначено День фізичної культури і спорту4090
8 вересня на базі Сухополов'янської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася районна Спартакіада, присвячена Дню фізичної культури та спорту, в рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку і Олімпійського тижня. У змаганнях взяли участь учні 4-11 класів 13 шкіл району. Близько 300 дітей показували свої спортивні таланти в таких видах спорту, як, легкоатлетична естафета, футбол та змагання «Веселі старти».

Право відкрити районну Спартакіаду було надано головному судді заходу Станіславу Чекаліну. Учнівську молодь також привітали Людмила Кубрак– секретар Сухополов'янської сільської ради, Лариса Безгубченко– директор Сухополов'янської ЗОШ І-ІІІ ст., Анатолій Куц - директор районної ДЮСШ.
В легкоатлетичній естафеті на рівних змагалися як хлопці так і дівчата молодшої вікової групи (4-9 класи) та старшої вікової групи (10-11 класи). Найспритнішими в командному заліку стали учні 4- 9 класів Малодівицької ЗОШ І-ІІІ ст. (І місце), Дідівської ЗОШ І-ІІІ ст.(ІІ місце), Івківської ЗОШ І-ІІІ ст.(ІІІ місце), учні 10-11 класів Линовицької ЗОШ І-ІІІ ст.(І місце), Івківської ЗОШ І-ІІІ ст.(ІІ місце), Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ місце).
У змаганнях «Веселі старти» переможцями стали учні Дідівської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце - посіла збірна команда Івківської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце зайняла команда Сухополов'янської ЗОШ І-ІІІ ст.

Кращими футбольними досягненнями відзначилася збірна команда Дідівської зони, срібними призерами стали учні Сухополов'янської зони, бронзу виборола збірна команда Дубовогаївської зони.

Команди-переможці були відзначені медалями та грамотами, які їм вручали директор районної ДЮСШ Анатолій Куц та в.о. керівника апарату райдержадміністрації Світлана Александрова.
Свято юнацького спорту вдалося на славу, позаду залишилися напружені змагання та миті насолоди спортивними здобутками.